K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Dragonfly

VÝROBCE: KATEGORIE:

Konfokální mikroskop Dragonfly je ideální řešení pro vizualizace živých buněk/organismů. Díky vysoké rychlosti snímání jsou toxické účinky světla a “bleaching” fluoroforů redukovány. Doba pořízení kvalitního snímku je minimální ve srovnání se skenovacími konfokálními mikroskopy, což je výhodou nejen při nutnosti zachycení rychlých dějů, ale rovněž při běžném prostorovém zobrazování fixovaných vzorků.

Klíčové vlastnosti

  • Vysoko - rychlostní konfokální snímání až 103 fps
  • Laserové widefield zobrazování s rozlišením 2048 x 2048 pixelů
  • Total Internal Rreflection Fluorescence Microscopy (TIRF)
  • Integrovaný systém dokonalého osvětlení vzorku Borealis
  • Komplementární software s dekonvolucí - Fusion
  • Software pro analýzu obrazu - Imaris Core

Bezkonkurenční rychlost a citlivost snímání je důsledkem použití nejmodernějších kamer s vysokou kvantovou účinností od firmy Andor a patentovaného systému osvětlení Borealis. Systém Dragonfly doplňuje nový, komplementární software Fusion. Součástí je také základní verze excelentního softwaru od firmy Bitplane pro analýzu obrazu - Imaris Core.  

Celý systém doplňuje nový, komplementární software pro analýzu obrazu - Fusion, který svým uživatelsky přívětivým rozhraním usnadňuje práci s celým zařízením. Součástí je také základní verze excelentního softwaru od firmy Bitplane (Andor) pro analýzu obrazu ve 3D/4D - Imaris Core. .

Máte zájem o Dragonfly
Potřebujete radu?

KONTAKTUJTE NÁS

Máte zájem o Dragonfly? Potřebujete radu?

Pomůže Vám specialita sekce Petr Kolář , případně využijte naše další kontakty.