K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Zyla 4.2

VÝROBCE: KATEGORIE:

Nejnovější sCMOS kamera od Andor s vylepšenou kvantovou účinností, která dosahuje až 82%. Bezkonkurenční rychlost 100 snímků za sekundu v plném rozlišení a nízký vyčítací šum umožňují snímání dynamických procesů ve vysoké kvalitě. Velké zorné pole navíc zvyšuje produktivitu.

Klíčové vlastnosti

  • Kvantová účinnost až 82% 100 snímků za sekundu při plném rozlišení (4.2 MPx)
  • Maximální rychlost vyčítání 560 MHz
  • Režim FCS pro dosažení rychlostí až 27 000 fps
  • Rolling Shutter s LightScan pro Light Sheet Mikroskopii
  • Nastavitelná bitová hloubka 12-bit nebo 16-bit

Kamera Zyla 4.2 Plus je dodávaná buď s připojením přes CameraLink pro dosažení maximální rychlosti přenosu dat při plném rozlišení, anebo s připojením přes USB 3.0 (viz technické specifikace). Chlazení senzoru (TE cooling) dosahuje standardně 0°C, při použití vodního okruhu až -10°C pro dosažení minimální hodnoty teplotního šumu.

Máte zájem o Zyla 4.2
Potřebujete radu?

KONTAKTUJTE NÁS

Funkce závěrky a vyčítání dat

Rozšířené funkce závěrky

Vyčítání dat ze senzoru sCMOS zde probíhá mechanismem “Rolling Shutter”. Při použití kamery pro fluorescenční korelační spektrosopii (FCS - Fluorescence correlation spectroscopy) lze například snímat při omezené velikosti senzoru (2048x8 pixelů) až 26 000 snímků za sekundu.

Díky novince “LightScan Plus” je mechanismus více flexibilní a umožňuje nastavit směr a způsob vyčítání, což je výhoda při použití kamery například pro SPIM (Selective Plane Illumination Microscopy).

Porovnání vyčítacího šumu CCD a sCMOS kamery

Rychlost samotného vyčítání je rovněž nestavitelná a nabízí uživateli velmi rychlý režim (560 MHz) pro maximální počet snímků za sekundu a také režim redukované rychlost (216 MHz) pro minimální hodnoty čtecího šumu.

Software Solis

Software Andor SolisPro ovládání kamer Andor dodáváme specializovaný software Andor Solis, který umožňuje přizpůsobit konfiguraci pro konkrétní aplikaci s využitím všech nastavitelných parametrů. Kromě standardních parametrů lze nastavit například “Binning” a “Crop mode” v různých kombinacích.

Pro kamery Andor jsou dostupné rovněž knihovny SDK (Micro-manager, Labview, Metamorph) - kompletní seznam kompatibility naleznete zde.

Máte zájem o Zyla 4.2? Potřebujete radu?

Pomůže Vám specialita sekce Petr Kolář , případně využijte naše další kontakty.